آخرین سلام 2008

سلام . 

خبری نیست از دفاع ؟ البته ما اولش که وارد شدیم داریم  می جنگیم !!!!!!! ؟؟؟؟ 

این روزها  همه مشغولن . حتی دریغ از یک کامنت . باشه برای بقیه که کاری ندارن یک وبسایت معرفی میکنم . برن حالشو ببرن . پیشاپیش سال نو میلادی  مبارک 

www.copybaz.com   . آخرین فیلم های روز . فایل را که دانلود کردین . پسوردش هم همون آدرس وب سایتشه . 

 

 

/ 45 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی

اگه نوشتم دانشجو نعمتی برای اینکه نمی دانستم خانم است یا آقا

احمدی

ترم بهمن 84-85 دانشپذری ترم بهمن 85-86 مهر86-87 بهمن 86-87 مهر 87- 5 ترم می شود بهمن 87-88 ترم شش می شویم

نعمتی

سلام شروع ترم دانشپذیری اول تیر ماه 85 و شروع ترم یکم هشتم آذرماه 85 بوده است.ضمنا فقط در مورد نیمسال اول 85 و نه ورودی های بعد از آن تمام 9واحد درس گرایش را که در حالیکه باید فقط شش واحد آن را بگذرانیم در دو ترم چهار واحد و پنج واحد به ما تحمیل کردند و در نتیجه به قول آنها ما مشمول یک نیمسال اضافی با پرداخت 150 هزار تومان جریمه و نیز دفاع منوط به تآیید کمیسیون موارد خاص ! شده ایم . چون اسم خانم عطار هم گیتی است من با نام خانوادگی خودم با شما دوستان مکاتبه می کنم . گیتی نعمتی

نگین

خانم نعمتی شما چه رشته ای هستین؟ یعنی همه فراگیران به درد ما مبتلا هستن؟از یک طرف حتی به کسانی که آمادگی دارن مجوز دفاع نمیدن از طرفی باید بریم مشکلمون تو کمیته خاص مطرح بشه! این دیگه چجورشه؟

نعمتی

مدیریت اجرائی گرایش استراتژیک

علیرضا

خانم نعمتی عمران نیستند قطعا !

نعمتی

نه رشته عمران نخوندم . هم کارشناسی و هم ارشد رو رشته مدیریت خوندم . فقط به لحاظ اینکه همه صرفنظر از رشته و سابقه در سیستم فراگیر هستیم این ارتباط برقرار شده بود !

نگین

ما فکر میکردیم این مسائل خاص ماست ! نگو گریبانگیر همه شده. جدا مقصر کیه؟

گیتی

کسی جواب بده . من این ور دنیا تک و تنهام و تنها کسی هم که مرتب بهم زنگ میزد . دیگه زنگ نمیزنه . یکی به من زنگ بزنه !!! انجا چه خبره ؟‌ نتیجه داوری من چی شد ؟‌میشه یکی از خانم کریمی بپرسه ؟؟؟ دکتر نبی جواب داوری من را داده یا نه ؟؟؟؟

سامان

دوستان عزیز(البته اگه قابل بدونید) همگی سرکار هستید آخه محیط زیستی برامون باقی گذاشتن که بخایم بصورت آکادمیک دنبالش کنیم تو جنوب دارن دریای نیلگون رو به قیرگون تبدیل می کنن تو شمال دارن دریاچه ارومیه رو به تپه تبدیل می کنن پس شما کجایید؟؟؟؟