رفتيم يک سر دانشکده

با سلام .

دیروز توی وقتی که داشتیم برای ناهار یک سر رفتیم دانشکده. بعد از اینکه فهمیدیم خانم میر فارسی مرخصین . هیچ کس دیگه ای هم کار ایشون رو انجام نمیدن ( یاد آن وقتها بخیر که توی پتروشیمی بندرامام بودم و حتی برای ناهار هم اجازه نداشتیم با هم اتاقیم  بریم  برای ناهار !!!- این مهندس نجات چه پوستی از ما میکند . با این حال همیشه الگومه و دوستش دارم  ) گشتیم و گشتیم تا رسیدم به آقای دکتر مثنوی که خبر خاصی نداشت و گفت باید تحصیلات آزاد تعیین کنه که کی کلاس ها شروع بشن . امیدوارم آقای طالقانی و همکارانش یه وقتی داشته باشن برای تعیین تکلیف این دانشجویانی که از ۲۰ مهر تا جالا منتظرن کلاسهاشون شروع شه !!!! . بچه های دانشگاههای دیگه ترم ۲ رو هم خوندن دارن میرن برای ترم ۳ - ولی این عطار- خودم- اندر خم تعیین واحد ترم ۲ است !!!

گفتن از طریق سایت پیگیر باشیم . غافل از این که این وب سایت دانشگاه تهران - سالانه به روز میشه .

/ 2 نظر / 7 بازدید
يه همكلاسي

سلام از وبلاگتون متشكرم.طرح خوبيه. مطمئنم به زودي همه همكلاسيها در اين وبلاگ مشاركت ميكنند و زمينه اطلاع رساني و تبادل نظر در زمينه هاي درسي،علمي و نهايتا ارتقاء جمعي فراهم مي گردد.

همکلاسی

منم از وبلاگتون متشکرم.منم مثل شما چندين بار رفتم دانشکده و تحصيلات تکميلی .که قربونش برم يا تشريف ندارن يا درها بسته است و مشغول صرف ناهار.خدا به داد برسه وقتی دانشجو شديم چه برخوردهايی رو ببينيم!!