سلام . پاییز شده

سلام .

ببخشید که مدتیه آپ نکردم . دیگه دل و دماغ این کار رو ندارم . ولی هر از گاهی بد نیست که اینجا دور هم جمع بشیم .

هنوز من نتونستم مدرکم را بگیرم . نمیدونم کسی تا حالا گرفته یا نه !! ؟

شنیدم که خانم ها شهریاری و پازوکی و  آقایان پژمان و بیدهندی هم قبول شدن دکترا امیدوارم که همگی موفق باشن .

کی ها هنوز دفاع نکردن ؟

از دانشکده چه خبر ؟

 

 

 

/ 26 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علیرضا

من دارم چهارشنبه 11 آذر دفاع میکنم !‌ساعت 8:45

احمدی

ا سلام مبارک باشدبه سلامتیف موفق باشید

بی نام

اینجا وبلاگ مهندسی عمران - محیط زیسته . درباره طراحی اطلاعاتی نداریم . صاحب وبلاگ هم خوابش برده !!‌

بی نام

سلام کاش گیتی خانم یک پیغام تبریک به جامعه علمی کشور می نوشتید بخاطر جذب این چندتا نخبه. فقط کافی ازشون راجع به مسائل پیش پا افتاده محیط زیست سوال بشه تا همه درک کنن. متاسفم برای نسل آینده ای که قرار استاداشون اینجنین افرادی باشن که حتی نفس کشیدنشونم با پارتی بازی بوده و نه با تلاش خودشنون.جالب همه بدونن اگه به اولین لیست قبولی های فراگیر نگاه کنید حتی اسم آقای اسماعیلی توش نبود اما با وساطت پیش آقای دکتر عظیمی و گرفتن سوالها بالاخره تو فراگیرم قبول شد و اینچنین ادامه داد. جالبه که این افراد ادعای سوادم دارن.خدایا در این دنیا جز تو کسی نیست که عدالت را برقرار نماید. پس ما نیز به تو توکل می کنیم که تو بهترین داوری.

باهاتون کاملا موافقم

سلام البته در هر سيستمي افرادي كه با كانال زدن و ميانبرهايي كه خودتون بهتر مي دونيد خودشون رو بالا مي كشند بدون اينكه به مغزشون زحمت بدهند فقط زبونشون خيلي خسته مي شه.

نبی کلاهتو ببر بالاتر

باز شروع شد؟؟؟بابا یک ترمشون تموم شده! شما تازه دارین اظهار نظر میکنین؟؟؟!!!!!! ای ول...

جالبه بدونین این افراد گواهی استعداد درخشان از دانشگاه تهران گرفته اند و از این طریق وارد مقطع دکتری شده اند در حالیکه من خودم پیگیر شدم و دفتر استعدادهای درخشان اعلام کرد که فراگیرها نمیتوانند استعداد درخشان به حساب بیایند در حالیکه شرایطشو دارم و به گفته یکی از مسئولین دانشگاه خودمون یا نوع مدرک اونها با ما فرق می کنه که احتمال زیادی داره و یا از طریق کانال دیگه ای وارد شدند در هر صورت من پیگیری می کنم و قصد دارم اعتراض بنویسم. اگه 10 ترم هم گذرونده باشند همه ما یکسان وارد دانشگاه شدیم و همه قوانین شامل حال همه ما می شه و کسی که حرفی نزنه خودش ضرر می کنه

منم باهاتم