شرکت در نمايشگاه و همايش محيط زيست

این نظر شصی منه :‌

نمایشگاه : بسیار ضعیف بود . اطلاع رسانی بسیاری از غرفه ها بد بود . شرکتهای معتبر شرکت نکرده بودند .

مقالات : بسیار ضعیف بود و قابل ارائه نبود هرچند ظاهرا ارائه شد ! ما که استفاده نکردیم وقتمون تلف شد . بعضی از پوسترها ها قویتر از ارائه ها بود !!!!

ارائه مقالات :‌بسیار ضعیف بود .. بعضا نا هماهنگ . بعضی ها پاور پوینت ۱۰۰ صفحه ای اورده بودن در حالیکه قانونا ۱۵ دقیقه وقت داشتن . در بعضی جلسات اصلا هیات داوری حضور نداشت !!  وقت برای پرسش و پاسخ نبود !!! هیچ جلسه ای در وقت قانونی اش شروع نشد و تمام هم نشد !!! (چه انتظاری دارم ؟؟؟)‌

داوری و اعلام نتایج : تنها چند تا لوح برای مقالات برگزیده در نظر گرفته بودن . مابقی برای بهترین غرفه ها !!! حامیان  همایش !!!  مجریان همایش !!!‌ بود بقدری که شرکت سلکو تقریبا  تا لوح گرفت (‌برای مجری - غرفه - حامی - مقاله )‌!!!! خلاصه همانطوری بود که بایست باشه . حتی آقایمهندس حبیبی که ثبت اختراع کرده بود و کلی نتیجه تحقیقات و مقاله اش عالی بود - ازن زنی فاضلاب شهرکرد - با دست خالی برگشت !!!! .

امیدوارم سال آینده بهتر باشه !!!! و یک الگو برای ارائه مقالات برای کسانی که میخوان مقاله بدن تهیه بشه . همه هم flash memory داشته باشن . و در ضمن فایل ارائه مقاله شون رو زودتر بدن تا اماده باشه برای ارائه !!!‌ و با موس نوت بوک هم بلد باشن کار کنن.!!!!

به امید روزی که این همایش ها پر بار بشن .

/ 1 نظر / 9 بازدید
يه همکلاسی ديگه

اين همايش به عنوان اولين تجربه خيلی هم بد نبوده - اقای دکتر نبی بيشتر بايد مواظب باشن کيا اطرافش جمع شدن !!!